Banner

Banner

Titulli Greta Koci - Mos mthirr
Ndëgjuar 1,725,784
Shkarkuar 2,214
Pëlqyer 8,672
Publikuar 21/09/2018

Informatat e këngës
#GRETAKOCI #MOSMTHIRR
"Mos m'thirr" available on:http://smarturl.it/Mosmthirr
SPOTIFY:http://smarturl.it/Mosmthirr/spotify
Deezer: http://smarturl.it/Mosmthirr/deezer
ITunes:http://smarturl.it/Mosmthirr/iTunes
Follow Greta Koci on:
https://www.instagram.com/gretakoci1
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage

Music& Lyrics -Nurteel
Video : Black Fish Entertainment

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store