Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Nena
Ndëgjuar 958,027
Shkarkuar 253
Pëlqyer 3,724
Publikuar 21/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Shkurte Fejza - Nena (Official Video)
Abonoje kanalin: http://smarturl.it/ShkurteFejzaOfficial

Teksti: Ilir Berani
Muzika: Ilir Berani
Video: Chill Production
Producent ekzekutiv: Hajrush Behluli

© 2018 Te gjitha te drejtat e rezervuara.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store