Banner

Banner

Titulli Ghetto Geasy - MMV
Ndëgjuar 2,515,492
Shkarkuar 4,398
Pëlqyer 3,924
Publikuar 28/09/2018

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: Getoar Selimi
Music & Produced: Big Deal Records
Video: Mojo Production
Executive Producer: Getoar Selimi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store