Banner

Banner

Titulli NiiL B - Qysh je
Ndëgjuar 907,088
Shkarkuar 2,105
Pëlqyer 2,590
Publikuar 10/10/2018

Informatat e këngës
On itunes : https://apple.co/2T0o9Hq

Official Instagram : @niilb

Official FanPage : www.facebook.com/NiiLB/

Prod by : Floriant Salihu (@floriant.salihu)

Lyrics : NiiL B

Video : FlowProduction

Lyrics:

Verse 1

Kurr pa u vesh me tesha t’zotnis
tu bo pare si mu kon i qeveris
nuk e di deri tasht qysh nuk u myta
tu rreziku ma shum se maca me 9 shpyrta

Homie’t kontrolla i bon piiiip n’airoport
zotni , qeky plum n’both a o plumi jot ?
Ju mo’fucka fake ishni kon non stop
une dje se kom dit po pe di sot

Ma mir von se kurr une me lon kurr
qysh me lon un burr ? kur se len ti kurv ?
asaj me ty si rrihet qato kraht po ti rrudh
mu vjen em qaf me dy dur

Parja sma ndrron mendjen shokve me jav kthy shpinen
i njejt pranver , ver , vjesht , dimer
a mujte me ma kap rimen ?
sot po han qaty ku dje e ke bo t’dhimen


Ref

Ata m’shajn m’shtin mu bo arrogant
m’shtin me bo lojen shum interesant
un skom dasht mu kon ushtar jom bo komandant
po se di pse ty per mu qaq shum k*** po t’han

E dhezi 1 puro per qefi
ti nese mrrin neve na bohet qefi
se na nuk jena qysh je ti
edhe pse me t’pa nuk t’veti Qysh je ti


Verse 2

Nese n’rrug sjena at’her jet ndrru kena
kur na sjena diqka nuk o mir knena
edhe jena Shqipe naper vena me 2 krena
ani pse maicat me shqiponja nuk i kena

Nese ki hate hatirat prej distances
qe mos me pru punen mi thirr kta t’ambullances
ma e shtrejt se personaliteti jot
osht dhurata 1 Fanses prej Frances

Ata m’shajn po neve nuk na han
na thojn si keni neve senet qe vet nuk i kan
apet le t’folin sna intereson qka than
po nese rruga i qet knej rram pa - pa - pam - pam

I kom kalu do stag pa u lag
kta pi poshtit durt tu i sgat mem kap
mos mem lon me kap qka po du me kap
tu u marr me mu i ke lon andrrat me tu plak


Ref

Ata m’shajn m’shtin mu bo arrogant
m’shtin me bo lojen shum interesant
un skom dasht mu kon ushtar jom bo komandant
po se di pse ty per mu qaq shum k*** po t’han

E dhezi 1 puro per qefi
ti nese mrrin neve na bohet qefi
se na nuk jena qysh je ti
edhe pse me t’pa nuk t’veti Qysh je ti


Verse 3

U kon fshtir e di po per pak koh kom mrri
me bo sene ma shum qka ti iden se ki
e qat’her kur boni t’vertet jav di per nder
nese sot keni nevoj per mu deren e keni qel

Fort i fort jom qe moti koh
at’her kur do sjon kon as tu e ngu as tu e bo
ani pse nje dit krejt anash kena mi lon
as qefi as vujtja nuk zgjatin pergjithmon

Me 1 qellim prej fminis jena rrit
mos mi kufizu sfidat po mi sfidu kufit
rregullat si mson veq tu i njek mos me t’ik
po i mson tu ra n’tok e tu u ngrit

Qekaq jom rrit tu msu pi tradhtis
u kthehva me kshyr Hoodin se prej qatyhit jom nis
e asaj i thojsha mendo per mu sa jom ktu se ....
nashta neser shkoj e kurr sem sheh


Ref

Ata m’shajn m’shtin mu bo arrogant
m’shtin me bo lojen shum interesant
un skom dasht mu kon ushtar jom bo komandant
po se di pse ty per mu qaq shum k*** po t’han

E dhezi 1 puro per qefi
ti nese mrrin neve na bohet qefi
se na nuk jena qysh je ti
edhe pse me t’pa nuk t’veti Qysh je ti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store