Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - 1 2 3
Ndëgjuar 193,704
Shkarkuar 1,334
Pëlqyer 0
Publikuar 12/10/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/shaolin-123

Lyrics: Shaolin Gang
Mix/Master: Florent Boshnjaku

Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Shaolin Gang - 1 2 3

Ref:
1 Dhip o nkar tem
2 Dhipa nkar tem
3 Dhipa nkar tem
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren

Rep:
Dhipat tu jon tbusave
Kerri so me pull my man
Kerri jem o alien
Qelsi mrena krejt i hin
Dhipat ton’ jon kuklla yeah
Qato luj me to qdo her’
Ti je loder si ki renet
Rentin duhesh me kthy premten

Yeah Yeah Yeah
Na ki tu vizllu cdo dit’
Yeah Yeah Yeah
Cigare na blejshe gjith’
Yeah Yeah Yeah
Ti je lag u bone bitch
Yeah Yeah Yeah
Je bo qull u bone bitch

100 N'maic
1.000 N’llastik
10.000 N’zingjir
WoW
Ty ttha naten e mir’
N’taxi kur u kon tu hyp
100 N'maic
1.000 N’llastik
10.000 N’zingjir
WoW
Ty t’tha naten e mir’
Tani nuk u kthy do dit’

Ref:
1 Dhip o nkar tem
2 Dhipa nkar tem
3 Dhipa nkar tem
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren

Rep:
Ti sje fly je pussy boi
Ti sje fly as kraht s’tpunojn
Ti sje gang as kurr sje kon
Ti sje hard u funny boi
Ti na shtin me kesh
Bashk me kliken e kuqe
Ti na shtin me kesh
Ti del nspote si nuse

Nah nigga
Ti ski pa fly nigga
Ok, fuck around me shaolin gang
Ti ski me pa hajr nigga
Nah nigga
Na veq ja nisem nigga
Ok, fuck around ti sillu shehrit
Mo ski me pa hajr nigga

100 N'maic
1.000 N’llastik
10.000 N’zingjir
WoW
Ty t’tha naten e mir’
N’taxi kur u kon tu hyp
100 N'maic
1.000 N’llastik
10.000 N’zingjir
WoW
Ty t’tha naten e mir’
Tani nuk u kthy do dit’

Ref:
1 Dhip o nkar tem
2 Dhipa nkar tem
3 Dhipa nkar tem
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren
Yah Yah Yah
Kurgjo nuk ki rren

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store