Banner

Banner

Titulli Noizy ft. S4MM - Po thu
Ndëgjuar 6,652,128
Shkarkuar 14,004
Pëlqyer 46,168
Publikuar 13/10/2018

Informatat e këngës
Music by MilliBeatz
Directed by Alban Selimaj
Available on:
Spotify:https://open.spotify.com/album/5RNR7NvEVAV6aEjIS2vKP0
Deezer:https://www.deezer.com/us/album/75520192
Itunes :https://itunes.apple.com/us/album/po-thu-feat-samm-single/1438954562?ls=1&app=itunes

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store