Banner

Banner

Titulli Kida - Merri krejt
Ndëgjuar 13,637,881
Shkarkuar 14,310
Pëlqyer 15,708
Publikuar 17/10/2018

Informatat e këngës
Stream and download
https://fanlink.to/MerriKrejt

Prod. by: ZzapnChriss

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]

#kida #merrikrejt #zzapnchriss

© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store