Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Nani
Ndëgjuar 576,485
Shkarkuar 1,831
Pëlqyer 1,255
Publikuar 23/10/2018

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Aida Doci - Nani

Teksti: Diamant Sinanaj
Orkestrimi: Arti Rec
Styling: Vlora & Kaltrina

Connect with Aida Doci:
https://www.instagram.com/aidadoci1/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store