Banner

Banner

Titulli Muharrem Ahmeti Ft XOXO - Choko Latina
Ndëgjuar 684,212
Shkarkuar 2,400
Pëlqyer 6,043
Publikuar 26/10/2018

Informatat e këngës
Follow us :
Instagram: https://www.instagram.com/xoxomus1c
lyric By XOXO
Produced by XOXOMusic
Manager boking:00355698790046 Viber Whats up

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store