Banner

Banner

Titulli Fifi - Krimineli zemres
Ndëgjuar 2,231,264
Shkarkuar 8,306
Pëlqyer 13,053
Publikuar 27/10/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4flr4DYLoyhWiE0SoRl7qS
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/77054112
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/krimineli-zemres-single/1440526956?ls=1&app=itunes

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/

Written by: Fifi
Music: Apollo
Prod.by : MaxAudio
Koreografi & balet:
Graciano Tagani
Aurora Isaku

Harqet:
String Girls
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store