Banner

Banner

Titulli BimBimma ft ErgeNR - E di
Ndëgjuar 73,317
Shkarkuar 668
Pëlqyer 180
Publikuar 09/11/2018

Informatat e këngës
Available in all platforms:
Premier Songs / Spotify / Deezer / Apple Music / Tidal / Amazon / Pandora etc..

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store