Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Kole Oroshi - Duku Duku
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 3,271
Pëlqyer 0
Publikuar 18/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store