Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Shnosh Me Kan
Ndëgjuar 3,886,043
Shkarkuar 3,620
Pëlqyer 3,905
Publikuar 21/11/2018

Informatat e këngës
Muz & Ork: Miti Geci
Teksti: Abaz Selmani
Spotify:https://fanlink.to/shnoshmekan
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

#Gezuar #Muzik #popullore #2019

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store