Banner

Banner

Titulli Ylli Demaj - Hajde Nuse
Ndëgjuar 438,999
Shkarkuar 3,094
Pëlqyer 1,069
Publikuar 22/11/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store