Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Scooby Doo
Ndëgjuar 345,409
Shkarkuar 1,616
Pëlqyer 0
Publikuar 23/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
ALBUM IN ALL DIGITAL STORES - https://music.onima.co/TuLuLu

Shaolin Gang - Scooby Doo
Lyrics: Shaolin Gang
Mix/Master: Florent Boshnjaku

Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Scooby-Doo

Ref:
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo

Rep:
Hiq skem mu nal dej ti qojm tubat te gujt e zotit
Jo qe po munohem po me shym karriera na u bo hobi
N’got nuk ka akull e shti ni zingjir nto e ftofi
Thoben shpull ja rroki tash pom rrin nqaf si monkey
Qa kem vesh ska me dal hiq n'shitje
20 thirrje jon en pritje 3 puntore per rrollitje
Mallin ton nuk e ki hiq nshitje
Na vjen me ani kozmike
Jena fly ani kozmike

Ref:
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo

Rep:
Sen s'thom hiq parja po fol per mu
Unazat mi ka puth shoqev i ka kallxu
Lypi qant parfum plot karmina tha du
Veq kartelen ja kom gju tfikt i ka ra ke tu tranu
Always ballin
Sponzor o spalding
Shum po na keshet
Menojn i falin
Always ballin
Sponzor o spalding
Toka po driddhet
Sa pe qes hapin

Ref:
N’gjin tem nuk ka juice po ka shirup
Sikur skubidu ashtin tem shum kjo e do
Yeah Yeah Yeah
Krejt teshat fuegooo
Yeah Yeah Yeah
Zingjirt jon fuegooo
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store