Banner

Banner

Titulli S4MM - 1 Gur 2 Plluma
Ndëgjuar 3,884,489
Shkarkuar 12,717
Pëlqyer 3,456
Publikuar 24/11/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
- DOWNLOAD: https://eurolindi.fanlink.to/ShkendijeGaziSedatRama
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction
Txt-Valmir Delija

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store