Banner

Banner

Titulli Fifi ft. Mc Kresha - Psikopatja jote
Ndëgjuar 23,520,346
Shkarkuar 41,514
Pëlqyer 41,267
Publikuar 25/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/3Cr7aw14mGfqLQsKRlqXGO
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/79982302
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/psikopatja-jote-feat-mc-kresha-single/1444648247?ls=1

Follow Max Production on:
►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Fifi on:
►Instagram: https://www.instagram.com/fifi.official.fr/
►Facebook: https://www.facebook.com/fifi.Official.FR/

Follow Mc Kresha on:
►Instagram: https://www.instagram.com/tavnikcity/
►Facebook: https://www.facebook.com/shemsikreshta/

Written : Fifi & Mc Kresha
Music: Apollo , StrikeBeatz & K-Master
Mix & Master : PressPlay
Prod.by: Max Audio & PINT
Mua: Sageri
Dressed: Vloramustafa-Fashion
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store