Banner

Banner

Titulli Xhavit Avdyli - Ti je jeta
Ndëgjuar 608,341
Shkarkuar 90
Pëlqyer 1,903
Publikuar 30/11/2018

Loading...
Informatat e këngës
Music - Nurteel
Lyrics - Ghulo
Mix & Master - MetroMusic

VIDEO - XL FILMS
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store