Banner

Banner

Titulli Lori - A me la
Ndëgjuar 374,580
Shkarkuar 1,646
Pëlqyer 1,029
Publikuar 01/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by Emracom
Teksti: Aida Baraku
Muzika: Armend Rexhepagiq
Orkestrimi: Ardian Kastrati

Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4E3czCiSWXhetMVXaGfA38
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/80647882
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/a-me-la-single/1445297166?ls=1&app=itunes

Gezuar 2019
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store