Banner

Banner

Titulli Alban Mehmeti - Ta du
Ndëgjuar 1,689,175
Shkarkuar 273
Pëlqyer 1,478
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music & Ork: Granit Gashi (Massive Production)
Text: Ghulo
Produced by Emracom


gezuar 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store