Banner

Banner

Titulli Buta - O Zot
Ndëgjuar 376,601
Shkarkuar 2,327
Pëlqyer 1,273
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e dyte prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. Lenox
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store