Banner

Banner

Titulli Buta - Jeta
Ndëgjuar 421,444
Shkarkuar 2,919
Pëlqyer 1,399
Publikuar 04/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Kanga e trete prej albumit Vjeshte / Dimer ‘18. Pjese e koleksionit t’Vjeshtes.
Produced by: Prod. Wynter
Sound Engineer: Big Bang (REDBOX ENT)
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store