Banner

Banner

Titulli Mimoza Shkodra - Sot Dot Pi
Ndëgjuar 1,805,157
Shkarkuar 5,064
Pëlqyer 3,781
Publikuar 05/12/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Download/Stream: https://fanlink.to/SotDoPi
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Video : Mproduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store