Banner

Banner

Titulli 2Ton - Rrethi jem
Ndëgjuar 12,115,385
Shkarkuar 19,041
Pëlqyer 9,461
Publikuar 08/12/2018

Informatat e këngës
Music: 2TON
Lyrics: 2TON
Beat: Genc Avdyli

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/rrethi-jem-single/1446262434?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/5Cft6xToeky7X7mVeRfqAR
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/81620882

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store