Banner

Banner

Titulli Gazi Edona Sedati Valbona - Hajde me Daden
Ndëgjuar 2,092,719
Shkarkuar 2,755
Pëlqyer 2,038
Publikuar 09/12/2018

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: @eurolindi_music
Video : Mproduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store