Banner

Banner

Titulli B2N - SMS
Ndëgjuar 1,283,448
Shkarkuar 26,176
Pëlqyer 6,537
Publikuar 31/12/2018

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/b2n_beatz/
https://m.facebook.com/B2N.Beatz
Music & Lyric - B2N
Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
Florid_vfx
Nest Studio - Ud
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/83383372
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/sms-single/1448479572?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/36LiUCLIw17gCIz0RBLTNU

Çkemi? m’fal nese t’shqetsoj
se di bej mir qe t’shkruj
apo po gaboj...Ndoshta
edhe ti e pret 1 sms nga un
brenda meje dashnia
as 1 dit nuk mori fund
Jam i njejti qe dikur ti shum e doje
Jam i njejti qe dikur ti perqafoje
Jam ai qe t’merrte n’krah n’mes qytetit
Ai qe t’bente zemra me guackat e detit
A po t’kujtohen,momentet tona?
Sa net kalum bashk
n’or’t e vona
me t’pas ty prap
kisha ba malet rrafsh
e me ardh tek ti me vrap
e me kthy kohen mrapsht

T’lutem mos m’prek n’seder
s’du qe t’perfundosh
n’krah te dikujt tjeter
mos ma grris mos ma grris
zemren si leter
ti mund ta sherosh,plagen e vjeter
m’beso çdo dit pa ty duket e kot
ti je gjysma tjeter
pa ty s’jam i plot
edhe pse mundohem qe t’jem i fort
nuk t’harroj der sa t’shkoj nga kjo bot
Jam ai qe t’ka dasht per shum vite
jam ai qe per ty kaloj limitet
ai qe n’zjarr per ty digjet
Kur ta lexosh sms
t’lutem kthe pergjigje...
#B2N #SMS

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store