Banner

Banner

Titulli Ronela Hajati - Vuj
Ndëgjuar 214,016
Shkarkuar 40,383
Pëlqyer 2,514
Publikuar 05/01/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://fanlink.to/RonelaVuj

Ronela Hajati - Vuj (Kenga Magjike 2018)

Ronela Hajati - “Vuj”
Produced by Threedots
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store