Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Kesulkuqja
Ndëgjuar 1,270,135
Shkarkuar 17,336
Pëlqyer 0
Publikuar 11/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
ALBUM IN ALL DIGITAL STORES - https://music.onima.co/TuLuLu

Shaolin Gang - Kesulkuqja
Lyrics: Shaolin Gang
Mix/Master: Florent Boshnjaku


Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Shaolin Gang - Kesulkuqja

Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e ngjehi truqin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet

Rep:
Trepi tash po kcen si mu kon kinez
Syt e mi pertac jon bo japonez
Syni saj i madh msheh mu tu kap lek
Shpirti saj i bardh o kontrast me temin

Mo tash skena tnalun tash mo na spo falum hiq bitch
Lekt qe ntrep i kapum krejt me dhipa i qkapum gjith gjith
Perqdo dit jom nbank un hejtat krejt i hongrum krejt bitch
Nese nrrug em she mu lirishit ndrroje anen lil bitch

Tash spo menohem mo
Skem qa skjarohem mo
Plot gota po shtjerrohen
Neser po ringjallum wow
Lekt po shumohen yahh
Dashni spo kom per ktah
Kusur si marr kerkah
Krejt e din kush jena na

Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e ngjehi truqin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet

Rep:
Shume jem tu sterpik
Shume jem tu sterpik
Hard Hard
Ora i qita dy
Ora i qita dy
Hard Hard
Lot ja musha syt
Lot ja musha syt
Hard Hard
Lutet mos mi ik
Lutet mos mi ik
Hard Hard

Ylla qes ntavan tkerrit tem veq perqef bitch
Paret mi numru 3 her ndit veq perqef bitch
Vijat ntelefon si marojm ntavolin veq
Kesulkuqja stutet so e re tash u pjek krejt

Ref:
Un me kesulkuqen jom ka ngjehi truqin
Un me kesulkuqen jom ka e njeki ukin
Un me kesulkuqen hiq spe nalim duqin
Un me kesulkuqen jom ka e ngjehi truqin

Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Une kesulkuqes bor ja musha hunen
Tash kjo kesulkuqja po mi pin krejt lulet
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store