Banner

Banner

Titulli Mergim Mjeku - A mke harru
Ndëgjuar 152,424
Shkarkuar 225
Pëlqyer 1,771
Publikuar 26/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
------------------------------------------------------------------
Subscribe: https://smarturl.it/MproductionSub

Video : MProduction
Music & Lyrics: EF Production
Produced : Blero Muharremi

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store