Banner

Banner

Titulli 2Ton - Faj
Ndëgjuar 7,323,737
Shkarkuar 61,210
Pëlqyer 31,015
Publikuar 30/01/2019

Download

Informatat e këngës
Lyric : 2Ton
Music : 2Ton
Beat : XonOxa
Metro Music
Directed by : Shaban Shabani

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/85950532
Spotify: https://open.spotify.com/album/0xGEryNIO1QDvdnxfZIKYH
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/faj-single/1451084301?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store