Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Sa e du Dashnin
Ndëgjuar 780,835
Shkarkuar 12,714
Pëlqyer 4,551
Publikuar 12/02/2019

Informatat e këngës
Shpat Kasapi - Sa E Du Dashnin

Spotify: https://smarturl.it/SaEDuDashninSpotify
iTunes: https://smarturl.it/SaEDuDashniniTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/SaEDuDashninAppleM
Deezer: https://smarturl.it/SaEDuDashninDeezer

Music: Gramoz Kozeli
Lyrics: Gramoz Kozeli
Orkestrimi: Don Kozeli & Robert Frroku
Video Production : Gold Production
Hair: Armend Ramadani

Shpat Kasapi ©All rights reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store