Banner

Banner

Titulli Bruno - Zoti tme Vrase
Ndëgjuar 1,861,581
Shkarkuar 16,616
Pëlqyer 14,773
Publikuar 12/02/2019

Informatat e këngës
http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/ZotiTmeVrase

Music by : Flori Mumajesi
Lyrics by : Flori Mumajesi
Directed by : Flori Mumajesi
Video by : Imagine Films

Connect to Instagram
https://instagram.com/iambrunooooo

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store