Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Shqipe
Ndëgjuar 1,056,988
Shkarkuar 11,007
Pëlqyer 4,926
Publikuar 15/02/2019

Informatat e këngës
Spotify & Itunes: https://fanlink.to/Shqipe

Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Orkestrimi : Ardian Kastrati
Executive Producer : Mirton Xhekaj

#SabriFejzullahu #Shqipe #MProduction

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store