Banner

Banner

Titulli Tayna - Ring Ring
Ndëgjuar 6,897,593
Shkarkuar 58,412
Pëlqyer 65,782
Publikuar 16/02/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
DIGITAL STORES - https://music.onima.co/RingRing
Tayna - Ring Ring
Music & Produced: Cricket
Master: Lorenc Aliaj
Lyrics: Tayna
Hair & MakeUp: KACI & SELLMA
Video: VALON AZIRI
Executive Producer: Rinor Hykolli

Connect with Tayna:
https://www.instagram.com/tayna/

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store