Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka - Katile
Ndëgjuar 3,566,920
Shkarkuar 961
Pëlqyer 19,930
Publikuar 23/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Katile

Music By Irkenc Hyka
Mix & Master Co produced by Dj Jojo
Lyrics By Endrit Mumajesi (MUMA)

Connect with Irkenc:
https://www.instagram.com/irkenc.hyka/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store