Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Tavolina e merzise
Ndëgjuar 13,545,118
Shkarkuar 47,522
Pëlqyer 54,283
Publikuar 26/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
#sashumetepasnadasht #tavolinaemerzise #elvanagjata

Listen on Spotify : http://smarturl.it/tavolinaemerzise/spotify

Music : Armend Rexhepagiqi
Lyrics : Aida Baraku
Arranged by Darko Dimitrov

Music Video / Supercut
Director: Besian Durmishi
Producer: Adea Kelmendi
DOP: Boubkar Benzabat
Focus: Lisa Vasilieva
Photo: Karen Gkiounasian
Production Manager: Agnesa Kelmendi

EMM on Facebook : https://www.facebook.com/eastmusicmatters/
Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana

(C) 2019 East Music Matters

Lyrics :

Jam atje
Ku rashe pertoke
Ku mke godit
Mas ulti nbote
Jam me shishen e dashnise
Ne tavoline e merzise

Jam atje
Ku u theva keq
Nga lista te gjalleve
Ku ti me ke heq
Jam me troshat e dashnise
Ne tavolinen e merzise

Sa shume te pasna dasht
Sa shume pasna perbi
Skom dite me bo ma mire
Ma mire nuk pasna dite
Ma mire nuk pasna dite


Dashnine e du
Po frike kam prej dashnise
Kjo jeta njerke
Me largoj prej shoqnise
Ma ka rujt nje vend te lire
Ne tavolinen e merzise

O zemer ja ku jam
Rrezome me gisht
Emrin thuma
Njollose lirisht
Jam aty prej ka jam nis
Ne tavolinen e merzise..

Sa shume te pasna dasht
Sa shume pasna perbi
Skom dite me bo ma mire
Ma mire nuk pasna dite
Ma mire nuk pasna dite
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store