Banner

Banner

Titulli Skerdi - Jemi nda
Ndëgjuar 770,448
Shkarkuar 19,772
Pëlqyer 6,671
Publikuar 03/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by BIG BANG (REDBOX Entertainment)
Lyrics by SKERDI
Video by JAYDEE

Skerdi on Instagram: http://instagram.com/skerdiago

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store