Banner

Banner

Titulli DJ Gimi-O ft. Xexi x Florentina - Snap
Ndëgjuar 5,756,318
Shkarkuar 333
Pëlqyer 51,570
Publikuar 06/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Follow Us in...

INSTAGRAM ▸ @mergim_taa
https://www.instagram.com/mergim_taa/
SNAP ▸ mergim_ta

INSTAGRAM ▸ @xexiofficial
https://www.instagram.com/xexiofficial/
SNAP ▸ dritoniberishve

INSTAGRAM ▸ @florentinaofficial
https://www.instagram.com/florentinaofficial/
SNAP ▸ florentinakr.99


Mix/Master: HX Music
Beat: Gentz Beatz & MMA Studio
Film: HX Film
Text: XEXI

INSTAGRAM ▸ @hx_music
https://www.instagram.com/hx_music/

INSTAGRAM ▸ @gentz_beatz
https://www.instagram.com/gentz_beatz/

INSTAGRAM ▸ @mixedmusicartsstudio
https://www.instagram.com/mixedmusicartsstudio/


SPONSORED by

MAIN MARKETING PRISHTINA
INSTAGRAM ▸ @mainmarketing.pr
https://www.instagram.com/mainmarketing.pr/

WE LOVE ALBANIA
INSTAGRAM ▸ @welovealbania_premiumclubing
https://www.instagram.com/welovealbania_premiumclubing/

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/89622302
Spotify: https://open.spotify.com/album/3FUh2vC4YVWWRnX8DOmHYs
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/snap-feat-xexi-florentina-single/1455461249?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store