Banner

Banner

Titulli B2N - Vipat e bllokut
Ndëgjuar 48,037
Shkarkuar 6,778
Pëlqyer 1,871
Publikuar 09/03/2019

Informatat e këngës
Music & Lyric - B2N
Directed - Andrea Cuberli, Klark Garipov

Available on:
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/vipat-e-bllokut-single/1457702138?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/64f9W7x241UYmKrPguHfMk
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/91578552

https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://www.facebook.com/B2N.Beatz

Nuk merrem me [email protected]*$
qe dalin nga shtrati si lumi vjosa
Marrin kredi deri n’fyt
edhe dalin si Boss’a
njani tu sha,tjetri tu vra
fishekt ju marun
po viktima nuk ka
njani tu sha,tjetri tu vra
fishekt ju marun
po viktima nuk ka
njerzit e din ke klikimet e bleme
njerzit e din se kang’t i ke t’vjedhme
mendoni se jeni shum nalt
por keni me ra si gjethet e pemes
Un eci vetem pa forcen e grupit
frymzimi per vargjet,te Zago Cajupi
Nuk bahem si ju,se kam se ca hupi
Nuk bahem si ju qe me buk hani turpin
Ekspozojn trupin me ju rrit fama
A jeni kengetare a jeni putana?!
Nuk je ti Beyonce Rihanna
Jeni si kuklla plastike n’kazana

Vipat e Bllokut, Vipat e Bllokut
Gishtin e mesit per Vipat e bllokut
Vipat e bllokut
Lista me Borxhe, Lista me Borxhe
Copy Paste Copy Paste
Shoqe me Shoqe

Zoti ma fali talentin
Respekt per ata qe mbeshtesin
une nuk mburrem me shtetin
nuk kam shok deputetin
une nuk shes kokaina
une nuk kam as makina
tan ato rrena qe thoni ju n’kang
i shifni neper filma
Une nuk veshem me Gucci
Une nuk Veshem me Prada
un e baj jeten normale
Jo si shumica n’Estrada
pagoni revista per lajme
pagoni portale per lajme
suksesin e bleni me pare
publiku s’ju do, jeni marre
ju vec prodhoni skandale
Vidjot e juaja banala
Fotot e juaja n’portale
m’beso i perdorin per tallje
followers, views i ke fallso
flokt dhe buzt i ke fallso
gjoksin dhe byth’t i ke fallso
keni skadu jeni scarso

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store