Banner

Banner

Titulli Stine ft Fatlume Popovci - Money
Ndëgjuar 656,520
Shkarkuar 6,969
Pëlqyer 4,422
Publikuar 16/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
#Stine#FatlumePopovci#Money
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Lyrics : Stine Records
Arrangement , Mix Mastered : Stine Records
Music : Jurgen Shira
Video: Chill Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store