Banner

Banner

Titulli Elvana Gjata - Pa Dashuri
Ndëgjuar 6,111,190
Shkarkuar 22,026
Pëlqyer 21,507
Publikuar 17/03/2019

Informatat e këngës
#elvanagjata #padashuri #ermalmamaqi #2gishtmjalte

Official soundtrack "2 Gisht Mjaltë"

Produced by P I N T 🌶
Music & Lyrics: Arsim Bunjaku, Lyrical Son
Rec & Arrangenent: K Master
Mix & Master : PressPlay
Live Instruments:
Astrit Stafa - Guitar
Visar Kuqi - Bass Guitar
Valon Berisha - Drums


Like EMM on Facebook : https://www.facebook.com/eastmusicmatters/

Licensing : [email protected]
https://instagram.com/elvanagjataaaa
https://facebook.com/elvanagjatazyrtare
https://twitter.com/GjataElvana

(C) 2019 East Music Matters

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store