Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Lule e bores
Ndëgjuar 1,672,158
Shkarkuar 439
Pëlqyer 7,691
Publikuar 20/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Guitar : Astrit Stafa
Violin : Taulant Rruci

Ky videoklip eshte xhiruar ne qytetin e Shkodres dhe Parkun Kombetar te Divjakes te cilin ju rekomandojme ta vizitoni.
Falenderojme njerezit nga te dy qytetet qe ndihmuan realizimin e ketij videoklipi.

Special thanx : Tirana Fashion Models

Itunes :

http://itunes.apple.com/album/id1457104419?ls=1&app=itunes
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store