Banner

Banner

Titulli Granit Derguti ft. Eva - Te Siento
Ndëgjuar 436,424
Shkarkuar 7,444
Pëlqyer 3,365
Publikuar 22/03/2019

Informatat e këngës
Stream & Download: https://music.onima.co/TeSiento

Granit Derguti x Eva - Te Siento

Directed by: Etnik Nrecaj
Music: Granit Derguti
Lyrics: Granit Derguti
Mix/Master: Florent Boshnjaku
Camera/Editing: Etnik Nrecaj
Mua: Arber Bytyqi
Styling: Look at me, Gentleman

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store