Loading...
Titulli Ghetto Geasy - Amante
Ndëgjuar 3,294,601
Shkarkuar 18,337
Pëlqyer 24,199
Publikuar 01/04/2019

Download

Informatat e këngës
Lyrics and Music: Getoar Selimi
Beat /Mix/ Master: Alandy
Video: Imagine
Acting: Klaudia Pepa

Executive Producer: Getoar Selimi

MMV 2019 all rights reserved

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/92204382
Spotify: https://open.spotify.com/album/5clzYwZtp3r2I8OxxpNudS
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/amante-single/1458504930?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store