Banner

Banner

Titulli 2TON x Don Phenom - Ciao
Ndëgjuar 7,657,760
Shkarkuar 419
Pëlqyer 32,451
Publikuar 05/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics: 2Ton & Don Phenom
Beat: Genc Avdyli

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/92690222
Spotify: https://open.spotify.com/album/2R576KQ0ybM0x1Zhl1n61J
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ciao-feat-don-phenom-single/1458893922?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store