Banner

Banner

Titulli Majk ft. Butrint Imeri - Sa gjynah
Ndëgjuar 19,374,652
Shkarkuar 111,745
Pëlqyer 97,136
Publikuar 07/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download „SA GJYNAH“ by MAJK & BUTRINT IMERI here 🎧

Spotify: http://smarturl.it/SaGjynahMB/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/SaGjynahMB/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/SaGjynahMB/itunes
Google Play: http://smarturl.it/SaGjynahMB/googleplay
Amazon: http://smarturl.it/SaGjynahMB/az

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Produced by RZON
Written by Majk & Butrint Imeri
Directed by Entermedia

Published by AVD Digital

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Majk on Instagram: http://instagram.com/Majkaveli
Butrint on Instagram: http://instagram.com/Butrint_Official

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store