Banner

Banner

Titulli Bes Kallaku ft Kole Oroshi - Duku Duku
Ndëgjuar 221,045
Shkarkuar 385
Pëlqyer 2,644
Publikuar 16/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: Marenglen Boja
Lyrics: Bes Kallaku & Endrit Mumajesi (MUMA)
Video: Eduart Grishaj
Make Up: Marin Lako
https://www.instagram.com/marenglen_boja/

#Beskallaku #Koleoroshi #Dukuduku
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store