Banner

Banner

Titulli DANI - Gjysem dashni
Ndëgjuar 617,431
Shkarkuar 276
Pëlqyer 1,144
Publikuar 20/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
DANI - Gjysem dashni
Muzika : Edlir Begolli
Teksti : Edlir Begolli
..................................................................
#Dani
#Produksionilabia
----TEKSTI ----
Gjysem dashni

Ti gënjeshtare
Me mu ke lujt sa ti ke dasht
E sot që sjam mire une ani ndasht

Jo mos fol fare
Se tash une jam gjysem njeri
Veç gjynahet në këtë botë ke me i la ti

Ku mbeti kjo dashni
Gjysem une e gjysem ti
Më mirë shko se me tjeter dot s'të shoh
A s'të vjen keq për mu
Pse s'ma thu ti pse s'ma thu
Më mirë shko se une ty më nuk të njoh

Ti rren mas rrene
Nuk le mo ven për asnjë fjalë
A beson ti ne zot që jo skam faj

Jo mos fol fare
Se tash unë jam gjysem njeri
Se gjynahet në këtë botë ke me i la ti

...................................................................................
Publisher: Produksioni Labia ;
Follow : Produksioni Labia online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/labiaofficial
TWITTER:https://twitter.com/ProduksioniL
INSTAGRAM:https://www.instagram.com/produksionilabia/
Contact : Produksioni Labia
email: [email protected]
Mob +38349399999
....................................
Download : http://smarturl.it/danigjysemdashni
iTunes : http://smarturl.it/danigjysemdashni/itunes
Amazon : http://smarturl.it/danigjysemdashni/amazonmusicbuy

....................................
Listen:
Spotify: http://smarturl.it/danigjysemdashni/spotify
Deezer: http://smarturl.it/danigjysemdashni/deezer
AppleMusic: http://smarturl.it/danigjysemdashni/applemusic

.................................................................................


Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni Labia
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store