Banner

Banner

Titulli Samanta - Ku ma le
Ndëgjuar 6,645,400
Shkarkuar 19,024
Pëlqyer 38,564
Publikuar 20/04/2019

Informatat e këngës
#samanta #KuMaLe
https://acromaxmedia.lnk.to/KuMaLe
https://www.instagram.com/samantaofficial/
https://www.facebook.com/SamantaKaravella/
Music & Producer: Cricket
Lyrics: Gesko & Samanta
Video: Max Production
Image Maker: Miranda Dupi
M.U.A: Elona Balaj
Choreography: Elena Basha
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/61WH43qYzOJ5DiGZVCyBiv
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94356822
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/ku-ma-le-single/1460474338?ls=1&app=itunes

Dashnin ku ma ku ma le
Ti ku ma le
Dashnin ku ma ku ma le
Ti ku ma le

E di per mu menon
Pse po tvjen ty marre
Hala per mu menon

A je ti ai
Per mu a je ti ai
Aaa

A je ti ai
Qe m'don mas shumti ai
Aaa

Kudo qe po shkoj je vec ti
Mu ke bo si hije
Thu qe nuk vij ku je ti
Mos ma bon me hile

Jo spo du me e bo tmadhe
Kur e ki unazen thirrem n'dritare
Je tu ec ti shum kadale
Fjalen thuje thuje edhe maje


Spo du me menu per ty keq
Cause i feel u more every time im away
Jo as mendoj qe je perfekt
Bad bad bad me mu jo nuk t'ec

Kudo qe po shkoj je vec ti
Mu ke bo si hije
Thu qe nuk vij ku je ti
Mos ma bon me hile

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store