Banner

Banner

Titulli B2N - Qika nga Kosova
Ndëgjuar 63,872
Shkarkuar 8,363
Pëlqyer 1,411
Publikuar 25/04/2019

Informatat e këngës
Music & Lyric - B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov

https://www.instagram.com/b2n_beatz
https://m.facebook.com/B2N.Beatz

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store